Współpraca dla firm

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą – skontaktuj się z nami. Produkty, które udostępniamy dla lekarzy weterynarii, jak i medycyny są także dostępne dla zewnętrznych dystrybutorów. Jeżeli prowadzisz sklep internetowy, sklep stacjonarny czy po prostu na własną rękę sprzedajesz produkty powiązane z weterynarią czy medycyną to wiedz, że znajdziesz u nas szeroki wybór produktów dostępnych dla Twojej firmy. Nawiązując z nami współpracę możesz liczyć na jak najlepszą ofertę skierowaną specjalnie pod Twoje wymagania oraz życzenia. Każdy może zostać naszym oficjalnym dystrybutorem na Polskę jak i inne kraje Unii Europejskiej – wystarczy, że do nas zadzwonisz, albo napiszesz – a my przygotujemy specjalną ofertę dla Twojej firmy. Uwzględniając jak najlepsze atuty wynikające z naszej współpracy. Ważne dla nas jest to, aby nie tylko my, ale w szczególności Wy byli zadowoleni z naszych produktów oraz proponowanych przez nas rozwiązań. Dzięki temu mamy pewność motywacji jaką Państwo dostają w ramach współpracy z naszą marką.

Najlepsza cena w całej Europie

Jako, że jesteśmy producentem naszego sprzętu, a nie – jak w większości na rynku polskim – dystrybutorem – możemy zaproponować Państwu jak najlepszą cenę w skali całej Europy. Istnieją także firmy sprzedające podobne produkty do naszych, ale zlecające ich produkcję zewnętrznym firmą. Dlatego też macie pewność, że kwota która Wam zaproponujemy będzie najniższą z wiodących marek w Europie. Ważną rzeczą dla nas jest także jakość naszych produktów. Projektując oraz tworząc nasze flagowe artykuły skupiamy się w znaczącym stopniu na ich procesie produkcji – co też prowadzi do wysokiej jakości samego produktu końcowego. Wiedząc to – macie pewność, że nie tylko cena, ale i także sam produkt jest jednym z najlepszych w Polsce jak i Europie.  Zawierając z nami umowę nie tylko dostaniecie czytelną oraz wygodną dla Was umowę, ale i produkty, które zadziwią Waszych klientów.

Ile trzeba czekać na zamówienie?

Średnim okresem oczekiwania na zamówienie jest od 3 do 7 tygodni. Wynika to z tego, że żaden z naszych produktów nie jest wcześniej tworzony jak i przechowywany w naszym magazynie. Każdy zamówiony przez Was produkt – przykładowo meble weterynaryjne – jest specjalnie tworzony pod Wasze zlecenie. Dzięki takiemu rozwiązaniu macie 100% pewność, że nasze produkty są jak najlepszej jakości oraz specjalnie tworzone pod Wasze zamówienie.

Czy istnieje dropshipping?

Zostając naszym dystrybutorem posiadasz także możliwość skorzystania z dropshippingu. W takim wypadku, kupiony przez ciebie produkt zostaje wysłany oraz dostarczony na podany przez Ciebie adres.

Wszystkie formy wysyłek pokrywane są z własnej kieszeni – nasza firma służy jedynie jako magazyn na przechowywanie materiałów sprzedażowych.

Co obejmuje gwarancja?

Gwarancja nadawana przez nas obejmuje głównie elementy produkowane oraz obrabiane przez nas. Przykładowo mogą być to konstrukcje stalowe – czy inne. W przypadku części zewnętrznych, takich jak silnik elektryczny czy hydrauliczny – gwarancję nadaje producent podzespołu.

Istnieje także możliwość przedłużenia gwarancji naszego produktu – mebli weterynaryjnych. Jeżeli masz pytania odnośnie przedłużenia gwarancji skontaktuj się z naszym biurem.

+48 668 565 585Skontaktuj się z nami!