Duża klatka weterynaryjna

Duże klatki weterynaryjne z naszego zestawu posiadają 147 cm szerokości, 85 cm wysokości, jak i 67 cm głębokości. Dzięki takiej wielkości jest ona najbardziej odpowiednia dla dużych zwierząt, oraz gwarantuje dużą swobodę i wygodę dla Waszych większych zwierzęcych pacjentów. Tworząc je skupialiśmy się także nad ich ergonomicznym zastosowaniem. Jak wiadomo tak duży obszar można nie tylko przeznaczyć na miejsce rekonwalescencji dużych zwierząt, ale także dla dwóch średnich, jak i mniejszych zwierzaków. Wiedząc o tym – każda z naszych dużych klatek  posiada funkcję podziału na dwie mniejsze przegrody.

Wraz z kupnem największej oraz dostępnej u nas klatki weterynaryjnej dostajecie od nas specjalną przegrodę do zamontowania po środku pośrodku, która umożliwia zmianę jej konfiguracji. Dodatkowo to samo tyczy się dużych boksów w zestawach – dzięki temu, że przedział jest wkładany od przedniej strony produktu i pozwala na bezpieczne oraz nieinwazyjne mocowanie jak i demontowanie przedziału.

Duże klatki
Element zestawu klatek

Wypełnienia klatek

Miski dużych boksów są produktem przystosowanym dla sporych, czy też większych zwierząt. Jak każdy produkt naszej firmy, także one są wytworzone z najlepszej jakości stali szlachetnej. Taki typ materiału pozwala mieć pewną przewagę w najważniejszych członach przechowywania dużych zwierząt. Podstawową zaletą jaką daje nasza stal typu 304 to bezpieczeństwo oraz wysoka higiena. Przygotowane z niej akcesoria znacząco podnoszą komfort przebywania w nich Waszych pacjentów, ale także gwarantują dużą łatwość utrzymywania czystości w porównaniu innymi akcesoriami.

Po przeprowadzonych badaniach przez naszą firmę zauważyliśmy wady wynikające z korzystania z takiego rodzaju materiałów. Dlatego też postawiliśmy na użycie nieporównywalnej w wielu kwestiach stali nierdzewnej. W przeciwieństwie do tworzywa sztucznego, z którego są zbudowane większości wypełnień, nasza stal jest odporna na wszystkie możliwe środki chemiczne stosowane przez lekarzy weterynarii w swoich gabinetach. Dodatkowo jest to specyficzny rodzaj metalu, który jest wysoce odporny na zadrapania jak i obicia, które mogą wyniknąć z przyczyny przechowywania w nich zwierząt.

Wytrzymały materiał

W projektowanych, jak i tworzonych przez nas produktów z myślą o gabinetach weterynaryjnych stawiamy na najtrwalszy z materiałów używanych do tego celów – stal szlachetna. Jest to materiał używany w 90% prcoesów produkcji artykułów weterynaryjnych, które są stosowane przez lekarzy weterynarii oraz medycyny. Tyczy się to między innymi przyborów wykorzystywanych do zabiegów czy operacji, jak i po prostu mebli dla gabinetów weterynaryjnych.

Nasza firma Arret specjalizuje się już ponad 10 lat w produkcji artykułów ze stali – dzięki czemu nasza wiedza na nich temat przerasta znacząco konkurencje. Oprócz samego wyboru surowca ważną jego częścią jest jego obróbka. Każdy materiał niezależnie od tego czy to drewno, plastik czy inne rodzaje materiałów metalurgicznych posiadają swoje unikatowe cechy, które przekładają się na sam sposób ich obróbki. Niestety producenci nie zdają sobie za bardzo sprawy w jak prosty sposób – przez złą pracę z materiałem – można zniszczyć jego najważniejsze właściwości. Wiedząc o tym – produkując dla Was duże klatki weterynaryjne stawiamy na sterylne środowisko oraz wysoką dbałość o szczegóły.

Klatki weterynaryjne w zestawie
Projektowanie pod Twój gabinet

Tworzone przez nas klatki weterynaryjne posiadają pewien podstawowy oraz określony rozmiar wynikający z ogólnego zapotrzebowania na ten produkt. Lecz niestety nie zawsze mogą się one sprawdzić w prawdziwym życiu. Często wynika to z różnicy budowy czy rozmieszczenia mebli w gabinetach weterynaryjnych lekarzy. Wiedząc  o tym staraliśmy się przygotować na wystąpienie takich możliwości – wykorzystując nasze biuro projektowe.

Dzięki niemu jesteśmy wstanie zaprojektować czy też przeprojektować gotowe już przez nas produkty specjalnie pod Wasz gabinet weterynaryjny oraz indywidualne wymagania. Jeżeli podane przez nas rozmiary nie za bardzo odpowiadają Tobie – skontaktuj się z nami.

Dodatki oraz rozszerzenia

Projektując dla Was produkty nie zapomnieliśmy o dodatkach stosowanych przy ich użytkowaniu. To samo dotyczy się naszych dużych klatek weterynaryjnych dla zwierząt. Oprócz wysokiej jakości produktów przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór dodatków pozwalających usprawnić czy dodać pewne udogodnienia dla naszego produktu:

  • Wersja mobilna (na kółkach) jak i stacjonarna – w obu wypadkach każdą z tych wersji można zmienić samodzielnie demontując kółka czy podkładki.
  • Wieszak na kroplówkę
  • Zawieszka na kartę informacyjną pacjenta
  • Kuwety
  • Maty przezroczyste
  • Maty grzewcze

+48 668 565 585Skontaktuj się z nami!