FAQ

FAQ

Gwarancja dla naszych produktów

Gwarancja dotycząca produktów z naszej oferty jest zróżnicowana ze względu na rodzaj zamawianych mebli czy elementów wyposażenia gabinetu weterynaryjnego. W przypadku:

– stołów weterynaryjnych

– wózków do gabinetu weterynaryjnego

– klatek weterynaryjnych

gwarancja obejmuje cały produkt. Elementami, które wpływają na długość gwarancji, również elementy, które są objęte taką gwarancją to m.in. rodzaj zamawianego produktu. W przypadku lamp gwarancją obejmowany jest cały produkt, nie tylko poszczególne elementy. Wszystkie oferowane przez nas produkty zawierają stosowne atesty, które gwarantują bezpieczeństwo ich użytkowania. Firma Med Arret oferuje także możliwość przedłużenia gwarancji dla produktów znajdujących się w ofercie, m.in. stołu weterynaryjnego nożycowego. W przypadku pytań dotyczących gwarancji na poszczególne elementy z naszej oferty zachęcamy do kontaktu.

Czas oczekiwania na zamówienie

Średni czas oczekiwania na wykonanie zamówienia, od momentu zlecenia do otrzymania finalnego produktu szacowany jest na około od 3 do 7 tygodni. Podany czas jest spowodowany tym, że wszystkie oferowane przez nad produkty są tworzone na zamówienie. Firma Med.Arret nie korzysta ze stanów magazynowych produktów. Każdy zamówiony przez Państwa produkt jest wykonywany według indywidualnego zlecenia, specjalnie uwzględniając Państwa wskazówki. Wszystkie produkty poddawane są szczegółowej ocenie zgodności z projektem przedstawionym przez Klienta. Rozwiązanie, które stosujemy gwarantuje najwyższą jakość wykonania naszych produktów.

Koszty przesyłki

Każde koszty przesyłki – nie zależnie od zamawianego przez Państwa zestawu – są pokrywane przez naszą firmę. Oznacza to, że do kwoty za Państwa zamówienie nie są doliczane żadne dodatkowe opłaty związane z przesyłką czy też ubezpieczeniem paczki. W większości przypadków pobieramy zaliczkę wynoszącą 50% kwoty zamówienia przed rozpoczęciem prac nad Państwa zleceniem. W momencie ukończenia produktu oraz dostarczenia go do Państwa– należy w ciągu 2 tygodni na uregulowanie reszty rachunku.

Dostawa

Istotną informacją jest także sposób w jaki wysyłamy do Państwa produkty. Jak wiadomo produkty takich gabarytów jak i wartości muszą być traktowane w specjalistyczny sposób. Szukając odpowiedniego dostawcy zwracaliśmy uwagę na jak najlepszy oraz bezpieczny sposobu dostawy, ale także gwarantowane ubezpieczenie na kupiony przez Państwa sprzęt. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że zamawiane przez Państwa produkty będą transportowane oraz dostarczone, pod wyznaczony adres, w jak najbardziej bezpieczny sposób. Dodatkowo każda przesyłka jest ubezpieczona przed każdym możliwym względem, tak aby zapobiec każdemu możliwemu zdarzeniu.