O NAS

Firma Arret istnieje na rynku już od ponad 10 lat. Zaczynaliśmy naszą podróż od pomysłu na stworzenie marki zajmującej się projektowaniem jak i tworzeniem produktów stalowych. Tak jak każdy produkt – tak samo z naszą firmą – musieliśmy zacząć od projektu. Przez lata doskonaliliśmy się w projektowaniu, czy tworzeniu produktów skierowanych do różnych działalności. Dzięki czemu pozwoliło to nam na zdobycie różnorakiego doświadczenia z szerokiej gamy działalności będących na polskim rynku. Największą zaletą oraz lekcją wyniesioną z tego okresu naszej działalności jest wiedza oraz zapoznanie się z różnorodnymi działalnościami co doprowadziła to poszerzania się naszej wiedzy z zakresu projektowania jak i tworzenia artykułów z stali.

Lata praktyki, które zdobywaliśmy na przestrzeni różnych działalności poskutkowało także poszerzeniem naszego zespołu – który rośnie z roku na rok. W skład niego wchodzą specjaliści zajmującymi się danymi szczeblami etapów produkcji Waszych artykułów. Przykładowo nasze biuro projektanckie jest podzielone na dwa obozy – techniczne jak i wizualne. Każdy z nich w naszej początkowej fazie tworzenia produktu – czyli projektowania – sprawdza, aby Wasz produkt nie tylko spełniał wymagania techniczne odnośnie wytrzymałości czy zdatności do użytkowania, ale także dba o to, aby wyglądał oraz prezentował się jak najlepiej w Waszym osobistym gabinecie. Po szczegółowym procesie projektowania, przychodzi czas tworzenia Waszych produktów. Tym zajmują się nasi specjaliści od produkcji. Dzięki najwyższej jakości procesu technologicznego tworzenia naszych produktów zawsze mamy gwarancję oraz pewność, że każdy produkt będzie posiadał takie same zalety jak poprzedni. Dodatkowo skupiamy szczególną uwagę na to, aby nasze produkty były tworzone specjalnie pod Twoje zamówienie, a nie leżały rok w naszym magazynie czekając na swojego właściciela. Takie rozwiązanie daje Wam zawsze gwarancję, że produkt który u nas zamówiliście został specjalnie stworzony na Twoje zapotrzebowanie.

               Jedną z ważniejszych cech wyróżniających nasze produkty jest sam proces technologiczny tworzenia Waszych artykułów medycznych. Jako pierwsi i jedyni w Europie utworzyliśmy innowacyjny system projektowania oraz tworzenia naszych produktów. Do stworzenia takiego procesu zainspirowała nas firma Ikea, której każda jedna część produktu jest niezależna – ale jednak przy odpowiednim złożeniu możemy tworzyć z tych części meble dla swojego domu. Właśnie takie rozumowanie pozwoliło nam zaoszczędzić pieniądze, czas jak i podnieść – oraz co najważniejsze – utrzymać jakość naszych produktów. Rozwiązanie te, stosowane przez nas jest innowacyjne na skale światową jeżeli chodzi o przemysł metalurgiczny.

               Weterynaria jak i medycyna towarzyszy naszej firmie już od ponad trzech lat. Dzięki początkom współpracy z lekarzami weterynarii jak i medycyny byliśmy wstanie dostosować się do pewnych wymogów panujących w tych rejonach działalności. Tak jak każda inna działalność – medycyna oraz weterynaria posiadają pewne pisane czy też nie pisane normy. Lata współpracy, zdobywaniu znajomości, czy po prostu zdobywaniu doświadczenia pozwoliła nam wypracować jedne z najlepszych produktów dla gabinetów medycyny jak i weterynarii. Osiągnęliśmy to tylko i wyłącznie dzięki naszemu systemowi pracy oraz doświadczeniu zyskanym przez lata pracy w danym rynku

Pierwszy etap tworzenia Waszych produktówBadania

Każdy z naszych produktów, takich jak: stoły weterynaryjne, klatki weterynaryjne, asystory narzędziowe, czy specjalnych artykułów produkowanych dla Was – przed jakimkolwiek etapem produkcji, czy nawet projektowania przechodził proces zbierania informacji na jego temat. Nie dotyczyło to jedynie jego rozmiarów oraz ewentualnemu wyglądowi – podstawą naszego rozeznania był odzew lekarzy medycyny jak i weterynarii. Głównym aspektem zbieranych przez nas informacji były poprawki jakie Wy byście wprowadzili dla danego produktu czy zestawu artykułów. Prowadziło to do tego, że z Waszą pomocą byliśmy wstanie dopracować produkt w każdym możliwym jego przedziale. Jak widać innowacyjność jest jednym z głównych atutów naszej firmy. Tworząc dla Was produkty wiemy jak ciężko jest znaleźć idealny produkt – dlatego zbierając od Was wszystkie potrzebne dla nas informacje jesteśmy w stanie przygotować dla Was jak najlepszy produkt na całym rynku europejskim.

Drugi etap tworzenia Waszych produktówProjektowanie

Po przeanalizowaniu zapotrzebowania na produkt oraz potrzebnych w nim zmian – przystępujemy do jednego z ważniejszych procesów tworzenia naszych produktów, czyli projektowania. To właśnie w tym etapie nadajemy naszym artykułom kształt, wielkość czy nawet wagę. Nad tym etapem zajmuje się specjalnie utworzone biuro projektowe. W dwóch etapach dani specjaliści zajmują się miedzy innymi samym wyglądem danego produktu oraz z czego (jakich materiałów), czy w jaki sposób będzie on utworzony. Dzięki dostępowi do profesjonalnego oprogramowania służącemu do projektowania – nasze biuro jest wstanie przeprowadzić każde możliwe badanie nawet przed samym stworzeniem produktu. Pozwala to nam jak i Wam mieć pewność, że końcowy produkt będzie spełniał wcześniej założone plany odnośnie budowy produktu.

Ostatni etap tworzenia Waszych produktówTworzenie

Jest to już ostatni z etapów powstawania naszych produktów dla medycyny jak i weterynarii. Dzięki wcześniejszym oraz dokładnym opracowaniom produktu jesteśmy w stanie przekazać nasz produkt do naszej ekipy zajmującej się urzeczywistnieniem projektu. Pierwszą zasadą jest zamówienie odpowiednich materiałów. Tworząc produkty dla gabinetów weterynaryjnych czy medycznych zwracamy szczególną uwagę na wybór środków, z których powstają Wasze stoły czy klatki – dlatego stawiamy na 100% stal szlachetną, nierdzewną. Dzięki użyciu szczególnego rodzaju stali nierdzewnej macie pewność, że produkt końcowy jest odporny na działanie środków używanych do sterylizacji czy dezynfekcji Waszego stanowiska pracy. Macie pewność, że z biegiem lat nasze produkty nie pokryje żadna rdza. Dodatkowo, nasza stal jest odporna na jakiekolwiek zarysowania jak i wgniecenia. Pozwala Wam to mieć pewność, że w trakcie zabiegu czy też operacji ostre, metalowe narzędzia nie będą miały żadnego znaczenia oraz nie zrobią żądnych poważnych szkód Waszym produktom.

Nasze produkty

 1. Stoły weterynaryjne

  W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości stoły weterynaryjne:

  • Podstawowe stoły diagnostyczne – bez możliwości zmiany położenia, nachylenia czy wysokości blatu. Wykonane są całkowicie z wysokiej jakości stali szlachetnej.
  • Stoły nożycowe – stosowane głównie przy operacjach jak i zabiegach na małych zwierzętach. Posiadają możliwość zmiany położenia, nachylenia czy wysokości blatu. Dostępny w wersji elektrycznej jak i hydraulicznej.
  • Stoły kolumnowe – stosowane głównie przy operacjach jak i zabiegach na małych zwierzętach. Posiadają możliwość zmiany położenia, nachylenia czy wysokości blatu. Dostępny w wersji elektrycznej jak i hydraulicznej.

  Dowiedz się więcej!

 2. Klatki weterynaryjne

  • Klatki weterynaryjne stosowane do przechowywania zwierząt.
  • Utworzone w całości z wysokiej jakości stali nierdzewnej odpornej na zarysowania, wgniecenia oraz środki chemiczne stosowane do dezynfekcji jak i sterylizacji.
  • Modularna – możliwość złożenia własnego zestawu, łącząc ze sobą niezależne części klatki.
  • Dostępne w zestawie jak i w osobnych modułach.

  Dowiedz się więcej!

 3. Wyposażenie dodatkowe

  • Stolik (asystor) narzędziowy – dostępny w dwóch wersjach, z regulacją jak i bez regulacji wysokości. Utworzony w całości z stali szlachetnej.
  • Wózek endoskopowy – dostępny w trzech rodzajach – z 3, 4 jak i 5 półkami przystosowanymi do trzymania sprzętu wykorzystywanego przy endoskopach.
  • Stolik uniwersalny – wytworzony w całości z stali nierdzewnej. Stolik dostosowany dla lekarza medycyny jak i weterynarii.

 4. Meble do gabinetu

  Wysokiej jakości meble dostosowane do gabinetów użytkowanych przez lekarzy weterynarii jak i medycyny. Dzięki swojej uniwersalności, jak i możliwości dostosowania pod klienta sprawdzają się w gabinetach dentystycznych, ortopedycznych czy najzwyklejszych gabinetów lekarskich.

  Dowiedz się więcej!

 5. Oświetlenie medyczne

  Wysokiej jakości oświetlenie medyczne, stosowane przez lekarzy medycyny jak i weterynarii.

  • Lampy operacyjne – dostępne w wersjach ledowych jak i halogenowych. Dzięki szerokiej gamie wyboru idealnie dopasowują się do bloku operacyjnego dla lekarza medycyny jak i weterynarii.
  • Lampy zabiegowe – dostępne w wersjach ledowych jak i halogenowych. Dzięki szerokiej gamie wyboru idealnie dopasowują się do gabinetów specjalistycznych dla lekarzy medycyny jak i weterynarii.
  • Lampy bakteriobójcze – stosowane do znacznego zniwelowania zanieczyszczenia bakteriami – wykorzystywane w medycynie jak i weterynarii.

  Dowiedz się więcej!

Co nas wyróżnia od innych?

 • Specjalistyczne biuro projektowe mające na celu zaprojektować jak i stworzyć najlepszy produkt dla medycyny jak i weterynarii.
 • Lata doświadczenia w produkcji elementów stalowych.
 • Wysokiej jakości materiały użyte do tworzenia artykułów dla medycyny i weterynarii.
 • 5 lat gwarancji na wszystkie nasze produkty
50Członków naszego zespołu
10Lat doświadczenia
15Krajów, w których pracujemy
1350Zaprojektowanych produktów

Ważne momentyHistoria naszej spółki

Marzec 2007

Założenie spółki

Po miesiącach zastanowień, dyskusji – w końcu podjęliśmy ten ważny krok i nazywał się on Arret Sp. Z o.o.

Maj 2007

Pierwszy klient

Jeden z pierwszych naszych klientów. Był to początek budowania doświadczenia, znajomości jak i rozpoznawalności naszej marki.

Styczeń 2008

Firma się rozszerza

Do firmy przychodzą coraz to nowi pracownicy – wprowadzając coraz więcej doświadczenia oraz powodując, że firma mocno zaczyna się rozbudowywać.

Październik 2010

Pierwsi klienci za granicami Polski

Czechy, Słowacja, Węgry – jedne z pierwszych krajów, do których pojechały produkty naszego autorstwa.

Listopad 2014

Zalążki medycyny i weterynarii

Pierwsze zlecenia związane z naszą dzisiejszą branżą. Wyposażenie gabinetu weterynaryjnego w meble ze stali nierdzewnej.

Lipiec 2017

Dzisiaj

 • Ponad 1000 opracowanych projektów
 • Ponad 50 aktywnych pracowników
 • Ponad 15 krajów

I to dopiero początek