Nasze biuro projektowe czeka na Wasze zlecenia. Dzięki ponad 10 letniej praktyce w projektowaniu jak i produkcji produktów ze stali jesteśmy pewni naszych umiejętności. Taka praktyka pozwoliła nam zostać jedną z numer jeden firm w Polsce – jak i Europie – tworząc oraz projektując produkty dla każdej z możliwej dziedziny. Lata pracy pozwoliły nam także przygotować się pod rynek weterynarii jak i medycyny – wszystkie projektowane dla Was produkty są skutkiem wieloletniej pracy oraz naszego doświadczenia z zakresu tej dziedziny. Wiedząc o tym przygotowaliśmy także specjalną możliwość, którą jest projektowanie gabinetów weterynaryjnych. Biuro projektowe stacjonujące w naszej firmie jest do Waszej dyspozycji. Nie ważne czy to dotyczy gotowych, już zaprojektowanych przez nas produktów – czy całkowicie nowych, innowacyjnych rozwiązań dla Waszych gabinetów – jesteśmy specjalnie dla Was. Wszystkie projektowane przez nas produkty spełniają każdego rodzaju wymagania zahaczające o ich wydajność, wytrzymałość czy ergonomie. Nawet te nowe, tworzone specjalnie dla Ciebie muszą spełniać wcześniej wymienione założenia. Projektując nowe produkty zaczynamy od specjalistycznych badań mających na celu ustalić jak najlepszy dobór materiałów jak i ich proces technologiczny. Po przeprowadzonych badaniach przystępujemy do końcowej części etapu projektowania projektu – to w tym momencie nabiera on ostateczny kształt – oraz konsultując się z Wami przygotowujemy go do produkcji. Jak wiadomo – tworząc dla Was wymarzony produkt – zwracamy szczególną uwagę na kontakt z Wami. Chcemy, aby odzwierciedlał on w stu procentach Wasze marzenie odnośnie jego. Dlatego też ważną częścią jest dla nas kontakt z Wami – za każdy razem informujemy Was o naszych poczynaniach jak i radzimy się Was odnośnie końcowego efektu. Jeżeli jesteś zainteresowany indywidualnym projektem, albo oczekujesz zmian na przygotowanych już wcześniej przez nas projekcie – skontaktuj się z nami.

Projekty pod Twój gabinet

Projektowanie gabinetów weterynaryjnych

Oprócz samych projektów produktów przygotowaliśmy dla Was także ofertę projektów technologicznych Waszych przyszłych gabinetów weterynaryjnych czy medycznych. Projekt przygotowany przez nasze biuro posiada wszystkie potrzebne części pozwalającą szybką i bezpieczną budowę. Każdy przedstawiony przez nas projektów posiada dodatkowe rysunki techniczne wraz z dostosowanymi do nich opisami. Pozwala to w prosty sposób rozjaśnić jedne z mniej oczywistych rozwiązań proponowanych przez naszą firmę. Oczywiście tworząc dla was taki rysunek technologiczny najważniejsze dla nas jest Wasze zdanie oraz pomysły.  Dlatego zaczynamy od wspólnej konsultacji – to właśnie ona kształtuje cały obraz Waszego gabinetu. W trakcie projektowania każda zaproponowana przez nas zmiana, czy dodatek jest przez nas informowany oraz przekazywany do Waszej dyspozycji. Dzięki wieloletniej pracy jesteśmy w stanie zaprezentować Wam nowoczesny oraz idealnie dopasowany gabinet do Waszych potrzeb.

Produkty tworzone pod Was

Jak wiadomo przygotowane przez nas produkty pod względem wymiaru posiadają ich uniwersalne rozwiązania używane najczęściej w całej unii europejskiej. Takie rozwiązanie niestety nie zawsze jest odpowiednie dla każdego gabinetu czy lekarza. Częsta różnica zwyczajów pracy czy wielkości samego miejsca gabinetów weterynaryjnych powoduje duży problem z doborem idealnych dla siebie sprzętów weterynaryjnych. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was możliwość dostosowania pod swoje wymagania produktów przygotowanych specjalnie dla Waszego gabinetu weterynaryjnego. Oprócz takiego rozwiązania wiemy, że nasza oferta może nie spełniać wszystkich potrzebnych produktów pod każdy gabinet weterynaryjny – lecz dla nas to też żaden problem. Jeżeli posiadasz swój projekt, czy też pomysł na własny produkt dla gabinetu jesteśmy tutaj, aby Tobie pomóc w jego opracowaniu jak i produkcji. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą usługą , którą jest m.in projektowanie gabinetów weterynaryjnych pod Ciebie – zadzwoń do naszego biura.

+48 668 565 585Skontaktuj się z nami!