Średnie klatki

Produkowane przez naszą firmę średnie klatki weterynaryjne są jednym z trzech dostępnych w naszej ofercie rozmiarów. Wymiary prezentowanej klatki sprawiają, że jest jedną z najczęściej wybieranych przez naszych Klientów, którzy myślą o zaprojektowaniu własnego gabinetu weterynaryjnego.  Dzięki bardzo uniwersalnemu rozmiarowi do średniej klatki są wstanie się zmieścić zarówno czworonogi małych jak i średnich rozmiarów, dzięki czemu pozwala to w znaczący sposób zaoszczędzić miejsca w samym gabinecie. Dodatkowo dzięki jej atutom jest ona częstym wyborem przez mniejsze gabinety weterynaryjne, gdzie nie ma potrzebny zastosowania kilku różnego rodzaju klatek, w  tym paru mniejszych.

Klatki naszej produkcji są idealnie dostosowane zarówno dla czworonożnych pacjentów jak i lekarzy weterynarii, którzy cenią sobie zaplanowaną i uporządkowaną przestrzeń. Solidna konstrukcja zapewnia bezproblemowe oraz nieinwazyjne użytkowanie niwelując całkowite oznaki niestabilnej konstrukcji czy trwałości produktu. Również nasze średni klatki pozwalają na dodatkowe doposażenie do ich wnętrza.

Moduł średnich klatek
Moduł klatki

Wypełnienia klatek

Jednym z elementów wypełnienia średniej klatki mogą być np. miski, które również zostały zaprojektowane w przemyślany sposób, gdzie wykorzystaliśmy uniwersalny rozmiar oraz postawiliśmy na bezpieczne korzystanie z nich przez naszych czworonożnych pacjentów. Do wykończenia naszego projektu wykorzystaliśmy jedną z najlepszych stali nierdzewnej, mianowicie typu 304. Cechuje się ona wysoką wytrzymałością, dzięki czemu jest stosowana w produktach dla medycyny, jak i weterynarii na całym świecie.

Projektując wypełnienia dla naszych produktów skupialiśmy się na tym, aby były one jak najbardziej ergonomiczne zarówno dla lekarza prowadzącego jak i pacjenta. Postawiliśmy przede wszystkich na bezpieczeństwo, pacjenta oraz lekarza, gdzie użyta przez nas stal szlachetna jest tego gwarancją, dzięki swoim właściwościom. Dzięki specyficznym cechom użytego przez nas stopu metalu mogą być Państwo pewni, że np. wyprodukowane z nich wanny nie ulegną żadnym wgnieceniom oraz zadrapaniom, a co najważniejsze są one odporne na płyny ustrojowe. Można ich z powodzeniem używać np. do sterylizacji czy dezynfekcji – przy okazji zapewniając stałą temperaturę Waszym pacjentom.

Idealny materiał

Projektując i tworząc nasze produkty kierujemy się przede wszystkim  myślą o gabinetach weterynaryjnych, gdzie stawiamy na trwałość materiałów. Dlatego wszystkie nasze produkty łączy jeden materiał – stal szlachetna. Wspomniany materiał jest używany w prawie 90% artykułów, które są stosowane przez lekarzy weterynarii oraz medycyny, m.in narzędzia zabiegowe do weterynarii, akcesoria, a także meble dla gabinetów weterynaryjnych.

Firma Arret specjalizuje się produkcji artykułów ze stali już ponad 10 lat, dzięki czemu nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam przodować na rynku. Wybór surowca jest tylko jednym z elementów całego procesu wytwórczego, ale najważniejszym jest jego obróbka. Każdy materiał np. drewno, plastik czy inne surowiec metalurgiczny posiada unikatowe cechy, które bezpośrednio wpływają na jego obróbkę. Nasza firma to sprawdzone metody pracy z surowcem, dzięki czemu możemy wyzbyć się negatywnych efektów, które są często spowodowane  poprzez złą pracę z materiałem Zdobyte doświadczenie pozwala nam produkować dla Państwa w pełni sterylne oraz szanujące środowisko klatki.

Stal nierdzewna

Dodatki oraz rozszerzenia

Projektując dla Was produkty nie zapomnieliśmy o dodatkach stosowanych przy ich użytkowaniu. To samo dotyczy się naszych średnich klatek weterynaryjnych dla zwierząt. Oprócz wysokiej jakości produktów przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór dodatków pozwalających usprawnić czy dodać pewne udogodnienia dla naszego produktu:

  • Wersja mobilna (na kółkach) jak i stacjonarna – w obu wypadkach każdą z tych wersji można zmienić samodzielnie demontując kółka czy podkładki.
  • Wieszak na kroplówkę
  • Zawieszka na kartę informacyjną pacjenta
  • Kuwety
  • Maty przezroczyste
  • Maty grzewcze

Projektowanie specjalnie pod Ciebie

Projektując dla Państwa średnie klatki weterynaryjne postawiliśmy na uniwersalny rozmiar. Nasze projekty powstają w oparciu o wiele wskazówek naszych Klientów. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa specjalną możliwość zaprojektowania czy też przeprojektowania istniejących już produktów.

Często bywa tak, że przeszkodą mogą być różne wielkości gabinetów jak i zagospodarowanie ich przestrzeni. Dlatego też jeżeli chcą być Państwo  pewni, że dana klatka czy produkt będzie pasował idealnie pod Państwa gabinet gorąco zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy na pewno znajdziemy idealne rozwiązanie.

+48 668 565 585Skontaktuj się z nami!