Stół diagnostyczny weterynaryjny

Zaprojektowany przez nas stół diagnostyczny weterynaryjny spełnia wszystkie podstawowe wymagania lekarzy weterynarii. Jego prosta konstrukcja, jak i lekka waga pozwala na łatwe jego transportowanie jak i użytkowanie – dzięki czemu o wiele łatwiej dostosować go do własnego gabinetu weterynaryjnego oraz swoich potrzeb. Stół diagnostyczny weterynaryjny dostępny jest w wersji z kółkami jak i bez kołek. Dzięki prostemu montażowi, jak i demontażowi samemu można zmieniać jego funkcję.

Prosta konstrukcja nie odnośni się w żaden sposób to trwałości oraz stabilności stołu. Zaprojektowaliśmy mebel w ten sposób, aby umożliwić jak najbardziej stabilną pracę podczas codziennych diagnoz zwierząt. Do dwóch z czterech kółek są zamontowane hamulce umożliwiające trwałe jak i stałe unieruchomienie kół – dzięki czemu zyskujemy 100% stabilność mimo pracy na stole z kołami. Jeżeli chcemy ustawić stół w jednym, stałym miejscu – koła można samemu oraz bezpiecznie zdemontować. Dzięki temu montujemy na stałe nóżki – pozwalające na dostosowanie wysokości – dzięki czemu na nierównej powierzchni stół stoi stabilnie.

Stół diagnostyczny weterynaryjny
Typ stali dla stołu diagnostycznego weterynaryjnego

Wysokiej jakości stal

Weterynaryjny stół diagnostyczny weterynaryjny wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Do jego produkcji wykorzystaliśmy jedną z najodpowiedniejszych stali wykorzystywanej w dziedzinie medycyny jak i weterynarii. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy wstanie znacząco zmniejszyć wagę stołu. Takie rozwiązanie pozwala Wam, jako weterynarzom łatwiej dostosować produkt do swoich potrzeb – dzięki czemu produkt w zamiarze statyczny może w tym momencie być stołem mobilnym – potrzebnym w zależności od zapotrzebowania.

Stal nierdzewna 304 charakteryzuje się bardzo małą wagą – przy jednakowym braku straty na nośności jak i odporności na różnorakie czynniki. Dzięki swoim zaletą wpasowała się idealnie do projektu standardowego stołu diagnostycznego. Stal odporna jest na jakąkolwiek korozje – niezależnie od przyczyny. Dodatkowo odporna jest na każdy rodzaj płynu używanego podczas zabiegów czy diagnostyki. Mogą być to płyny ustrojowe czy środki do dezynfekowania, jak i sterylizowania miejsca pracy z zwierzętami.

Dodatki do stółu diagnostycznego weterynaryjnego

Stół diagnostyczny weterynaryjny posiada możliwość doboru specjalnych rozszerzeń mających na celu zwiększyć możliwości samego artykułu. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz pewność, że zamawiany przez Was zestaw będzie odpowiadał Waszym wymaganiom oraz indywidualnym za potrzebowaniom. Znajdziesz między innymi u nas:

  • Stojak infuzyjny
  • Tacka na narzędzia
  • Drenaż
  • Mata gumowa
  • Dodatkowe haki
  • Dodatki dentystyczne
  • Stojak do strzyżenia

 

Jeżeli dodatki, czy też rozszerzenia, które cię interesują nie znajdują się na powyższej liście – nic straconego! W każdym momencie możesz do nas zadzwonić, a nasze biuro projektowe na pewno znajdzie specjalne rozwiązania dla Twojego problemu.

Projektowanie specjalnie pod Twoje wymagania

Jeżeli wymiar blatu, wysokość czy inne parametry stołu nie pasują pod Twój gabinet, albo nie spełniają określonych oczekiwań – możemy to zmienić specjalnie dla Ciebie. Nasze biuro projektowe jest wstanie przelać Twój pomysł w rzeczywistość. Może to dotyczyć dodatkowych funkcjonalności, czy innych zastosowań jak i rozwiązań.

Każdy gabinet jest inny. Posiada własne, indywidualne rozwiązania – czy po prostu – skierowany jest do całkowicie innej dziedziny. To samo może tyczyć się lekarzy weterynarii zajmujących się setkami różnych odłamów weterynarii lub posiadać całkowicie odmienną systematykę pracy. Wiedząc to – zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko wyposażyć swój gabinet w odpowiednie produkty. Jeżeli właśnie Ciebie dotyczy ten problem – skontaktuj się z nami.

+48 668 565 585Skontaktuj się z nami!